Więcej wybranych
projektów

Kim jesteśmy?

Zespołem doświadczonych projektantów z Poznania. Pracujemy ze sobą od wielu lat, dlatego rozumiemy się bez słów. Jesteśmy niczym jeden organizm, który w ułamku sekundy dostrzega to, co kluczowe. I dlatego klienci mogą na nas polegać nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
Design i zaufanie

Design i zaufanie

Design i zaufanie

Design i zaufanie

Design i zaufanie

Na co dzień robimy rzeczy większe i niewielkie.
Dla potężnych firm i dla tych, które wczoraj były w fazie pomysłu.

Projektujemy tak, jak projektowalibyśmy dla siebie. Z tą samą starannością, z jaką dba się o to, co najważniejsze. Rozmawiamy z klientami tak, jak rozmawia się z bliskim partnerem stawiając ich dobro i cele na pierwszym miejscu.

Rozmawiamy, bo wiemy, że najważniejsza jest relacja. Dzięki niej buduje się zaufanie.

Usługi

Sprawdź nasze realizacje

Więcej realizacji

Jak pracujemy?

(01)

Zaczynamy od rozmowy z Tobą

Wypytujemy Cię o absolutnie wszystko, co dotyczy projektu. Szukamy najbardziej optymalnych z optymalnych rozwiązań. Dzięki temu możemy maksymalnie zredukować Twoje koszty, zachowując przy tym wzorcową jakość wykonania.
(02)

Tworzymy plan działania

Rozpisujemy szczegółowo każdy z elementów projektu. A następnie ustalamy termin, w którym zostanie on zrealizowany. Najważniejsze jest to, że wręcz obsesyjnie przestrzegamy wszystkiego, co znajduje się w harmonogramie.
(03)

Ustalamy sposób, w jaki będziemy się z Tobą komunikować

Doskonale wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest możliwość błyskawicznej komunikacji. Dlatego dokładnie informujemy, w jaki sposób można przekazywać nam wszelkie uwagi. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad projektem.
(04)

Spotykamy się z Tobą, żeby zaprezentować postępy

Chcemy, by nasi klienci czuli się bezpieczni i zaopiekowani. Dlatego spotykamy się regularnie, by zaprezentować postępy w pracy nad projektami. Dzięki temu efekty naszych działań są tak spektakularne (to nasz przepis na sukces).

Wybrani klienci